poniedziałek, 28 września 2015

Summer Dying Loud.

   Summer Dying Loud to festiwal, na którym bywam od kilku lat. Organizowany jest w Aleksandrowie Łódzkim we wrześniu aby godnie i z przytupem zakończyć wakacje. Ci, którzy czasami zaglądają na mojego bloga to dobrze wiedzą jak wyglądały moje poprzednie outfity przywdziane z wyżej wymienionej okazji.
   Jak zwykle było świetnie, super muzyka, super klimat. Począwszy od rodzimego Proletaryatu, przez Pandemonium czy Acid Drinkers aż do Vadera a to tylko namiastka tego co można było obejrzeć. Moim odkryciem tegorocznej edycji zdecydowanie było kończące cały festiwal Obscure Sphinx, byłam pod dużym wrażeniem profesjonalizmu kapeli na koncercie, ale jak posłuchałam jeszcze w domu kilku utworów to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem zachwycona. Polecam, posłuchajcie!


    Teraz przejdźmy do meritum mojego bloga czyli zdjęć,leather: CH Ptak | turtleneck dress: Zara | rings+bag: H&M | shoes: TK Maxx


cardigan: UNIFPrzypominam o moim IG, na pewno jeśli znajduję się na jakimś koncercie czy festiwalu to tam się tego dowiecie!

2 komentarze:

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze! I te pozytywne i negatywne ; )