niedziela, 21 kwietnia 2013

Weekend

Weekend minął obfitując w fajne wydarzenia. Otóż dzięki uprzejmości znajomej udało mi się zdobyć zaproszenie na pokaz Wojtka Haratyka podczas Fashion Week'u, a także bilety na wieczorny koncert Ukeje w łódzkiej Wytwórni. O ile pokaz i bieganie po showroomie minęło szybko i w świetnej atmosferze o tyle koncert do najciekawszych nie należał. Nie oglądałam nigdy The Voice Of Poland, ale wydawało mi się, że ulubieniec Nergala powinien dać czadu. Nie dał. Niestety, z chłopakiem wyszliśmy wcześniej.
Słoneczko zawsze spoko!

Sukienka przywdziana na Fashion Week, która sprawiła, że czułam się niezwykle pospolita wśród tłumów, kolorowych i niestety w większości 'przebranych' a nie ubranych ludzi. Było widać, kto się czuje dobrze w szalonej stylizacji, a kto takową ubrał tylko ze względu na okazję. 
Czekamy na pokaz! Świetna męska kolekcja, którą ośmielę się nazwać unisexową. Zdecydowanie kilka płaszczy bym chętnie przygarnęła. 
Ponieważ z okazji urodzin dostałam nowego laptopa, gdzie jeszcze nie zainstalowałam sterowników do drukarki, zamiast skanu jest instagram : ) Słodka fotka ze stoiska Colgate!

6 komentarzy:

 1. Zazdroszczę takiego udanego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie na NOWY POST ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Happy snapshots! Love it! xxx

  www.stylentonic.com

  OdpowiedzUsuń
 4. I love this look. You put it together nicely ;)

  bisous,
  Natasha

  http://www.bisousnatasha.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze! I te pozytywne i negatywne ; )